Відділення соціальної допомоги вдома

Відділення соціальної допомоги вдома:

Завідувач відділення соціальної допомоги вдома №1   -  Людмила Омелянівна Стаднік;

Завідувач відділення соціальної допомоги вдома №2-Наталя Пилипівна Андрусік. 

 

        Відділення соціальної допомоги вдома територіального центру (далі – відділення соціальної допомоги вдома) утворюється для соціального обслуговування (надання соціальних послуг) не менш як 80 таких одиноких громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з частковою втратою рухової активності (мають III,  IV і V групу рухової активності) і потребують сторонньої допомоги, соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в домашніх умовах згідно з медичним висновком:

похилого віку;

інвалідів (які досягли 18-річного віку), крім інвалідів унаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу на постійний сторонній догляд, побутове та спеціальне медичне обслуговування відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності"

хворих (з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці).

      Відділення не здійснює соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян, які потребують цілодобового стороннього догляду.
У відділенні надаються соціально-побутові послуги згідно затверджених графіків та укладених договорів (придбання та доставка продуктів, книг, газет, журналів, медикаментів з магазину та ринку за кошти громадян, які обслуговуються; допомога у прибиранні приміщень; допомога у пранні; допомога в дотриманні особистої гігієни; допомога в виконанні різних видів дрібних ремонтних робіт у приміщенні, ремонті одягу та взуття; піднесення вугілля, дров, розчистка снігу; оформлення документів на отримання субсидій, інших видів соц. допомог, внесення платежів; допомога в обробітку присадибної ділянки (0,02 га); допомога в приготуванні їжі; виклик лікаря, допомога в проведенні мед. оглядів, відвідування в лікарні, організація консультацій; вирішення питань в держ. органах, на підприємствах, організаціях; оформлення документів на санаторно-курортне лікування, влаштування до будинку-інтернату чи стаціонарного відділення територіального центру, геріатричного будинку-інтернату, пансіонату для ветеранів війни і праці, психоневрологічного інтернату, будинку для ветеранів, інших соціальних закладів; доставка води з колодязя; доставка овочів з льоху; та інші).

Відділення соціальної допомоги вдома може здійснювати обслуговування громадян похилого віку, інвалідів (які досягли 18-річного віку), хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу.
      Обслуговування таких громадян здійснюється за плату відповідно до тарифів на платні соціальні послуги.

       За  рахунок благодійної допомоги створено  пункт прокату засобів реабілітації. З  метою надання соціальних послуг  особам  ІV-V рухової активності на принципах адресності  та індивідуального підходу працює мультидисциплінарна команда.